Co na sebe při svádění?

Touha, smyslnost, vášeň… To všechno vyjadřuje oblečení. Obohaťte svůj šatník o pár erotických kousků, přeměňte se v naprosto jinou osobnost a odstartujte (s)explozi! S našimi tipy ho dostanete!

Občas je dobré mít plán – i při svádění. Mnohokrát si už od rána říkáte: „No, počkej večer, Milane, ještě nevíš, co tě dneska čeká.“ Zapálíte svíčky, nalijete víno a chcete si připadat sexy. Tak nestoudně a chlípně jako kurtizána. Jenže k tomu vám něco chybí. Správné oblečení! Co na muže nejvíce zabírá, aby se již při pohledu na vás zapomněl a v tu ránu odsunul do pozadí všechno špatné, co ho přes den potkalo?

Nemravná garderoba z vás udělá úplně někoho jiného. Pokud se v ní cítíte dobře, budete se chovat jinak, smýšlet jinak, pohybovat se jinak. Najednou se uvolní morální stavidla a zaplaví vás pocit neřesti a svobody. A jako bonus se na vás bude moc příjemně dívat…

Sháníte něco opravdu sexy? Opásejte se

Něco okolo 80 % mužů projevuje velké sympatie k podvazkovému pásu! I když ho zkombinujete s něčím decentním, skoro až upjatým (třeba i nudným pracovním kostýmkem), budete sexy. Probudí se ve vás šelma, ucítíte moc vlastních zbraní. Tak mu ukažte, co tenhle malý, ale pekelně svůdný kousek prádélka dokáže!

Sexy korzet

Podvazkový pás se skvěle kombinuje s korzetem. Sexshopy (i obchůdky se spodním prádlem) jich nabízejí spousty, až někdy přechází zrak. Jejich výhodou je neskutečné využití, neb když si vyberete nějaký z těch „slušnějších“, najde uplatnění i při romantické večeři – hravě nahradí top. Pro náhlé překvapení se ale více hodí třeba červený či černý – z latexu. Prostě otevřete dveře a jen se okolo něj „zašněrovaná“ projděte…

Prádlo v barvách broskve

Podprsenka a kalhotky by měly být především sladěné. Podle profesionálních společnic údajně mezi klienty nejvíce vede prádlo černé a broskvové barvy. Úspěch má i růžová, která dodává punc nevinnosti. Taková poloprůsvitná košilka, skrz kterou bude vidět obrys bradavek, ho jistě nenechá chladným. Zkuste malý trik: Nakupte si dva, tři nové kousky spodního prádla, zhasněte a s naprosto nevinným výrazem ve tváři ho požádejte, ať za vás rozhodne, který kousek oblečení vám nejméně sedne, neboť ho chcete „vrátit“. Který muž by byl proti soukromé módní přehlídce?

Na nožky? Žádné ponožky!

Jehlový podpatek, nebezpečné linie… Obstarejte si aspoň jedny lodičky nebo kozačky tak chlípné, že je ani během sexu nebudete chtít zout! Snad nikoho neurazí přirovnání k luxusní erotické společnici, protože přesně takhle budete působit, až si dáte záležet na pohupování v bocích a chůzi tak svůdné jako samy boty.
Vyzdvihnutí ženskosti

Své něžné, ženské já podtrhnete i výraznými pánskými prvky za pomoci kontrastu. Jak? Oblečte si něco ze svého a něco z jeho šatníku. Košile a samodržící punčochy? Sukně, kravata a odhalená ňadra? Jděte do toho!

Víte, co je na erotickém prádle to nejlepší? Že dodává odvahu a podněcuje fantazii. Čím víc tváří v sobě díky němu objevíte, tím víc ho to k vám bude přitahovat.

Nabízíme luxusní dámské spodní prádlo, podprsenky, kalhotky, tanga a korzety. Hledáte kravaty, které oslní Vaše obchodní partnery a příbuzné? Luxusní boty pro ně často jsou důležitější než samotné oblečení, ke kterému je vybírají.


Doporučujeme:


Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější žena. Sexshop online s širokou nabídkou erotického prádla. Neváhejte a nakupujte. Pro zvětšení penisu a podporu erekce je vakuová pumpa ideální erotickou pomůckou.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!