Jak vybrat dámské erotické prádlo?

Erotické spodní prádlo zaručeně dokáže Vašeho partnera potěšit. Každá žena chce vypadat a cítit se sexy, přitažlivě a svůdně. Erotické prádlo častěji kupují ženy i když muži jim, díky internetu, úspěšně šlapou na paty. Nákupem on-line můžete překvapit svého partnera či partnerku, aniž opustíte teplo domova a nutnosti vysvětlovat prodavačce co požadujete a v jaké velikosti. Nejdůležitějšími kritérii při výběru prádla jsou velikost, materiál, účel a barva. Poradíme Vám jak na to.

Army shop pro všechny fanoušky military a outdoor stylu.

Tip pro muže:

Nic nepotěší Vaši ženu či přítelkyni více, než erotické prádlo! Žena umí ocenit, že jste dokázal vybrat sám erotické prádlo a zároveň jí tak naznačil co se vám líbí. Erotický náboj bude díky takovému překvapení opravdu nezapomenutelné!

Tip pro ženy:

Překvapte svého milého ve svůdném prádélku! Budete zcela určitě příjemně překvapená reakcí svého partnera a Vaše postelové hrátky nabudou zcela jiných rozměrů.

Jak vybrat správný druh, model, komplet nebo barvu?

Odpovězte si na několik zde uvedených otázek, díky kterým snadno zjistíte jaký model vybrat.

Budu vybírat barvu, která se líbí mě nebo obdarovanému?

  • pokud budete vybírat podle obdarovaného, napoví Vám nejčastější barva v jeho šatníku

Líbí se mi/jí více košilka, korzet, kostým nebo podvazky?

  • opět použijte šatník obdarovaného
  • nebo vlastní fantazii či šatník

Kolik chci za erotické prádlo utratit?

  • jistě sami nejlépe víte jaké jsou Vaše finanční možnosti.

Jaké jsou nejoblíbenější značky spodního prádla?

Mezi nejoblíbenější a nejprodávanější značky patři Obsessive, Livia Corsetti, Cotteli, Irall a Passion. Všechny tyto značky mají velice bohatou nabídku různých modelů pro každou příležitost. Záleží tedy zcela na vás zda chcete model pro romantický večer, divokou erotickou smršť, ulovit muže v podobě lovkyně nebo svádět a udělovat trestné body jako policistka.

Spodní prádlo je druh oblečení, které je v přímém kontaktu s pokožkou a je obvykle zakryto vrchním oblečením. Kalhotky jsou dámské spodní prádlo s nohavicemi a bez nich. Plavky jsou koupací oděv, který si člověk obléká pro pobyt u vody a ve vodě.


Doporučujeme:


Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější žena. Sexshop online s širokou nabídkou erotického prádla. Neváhejte a nakupujte. Pro zvětšení penisu a podporu erekce je vakuová pumpa ideální erotickou pomůckou.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!