Jaké jsou druhy materiálů pro erotické prádlo?

Erotické prádlo je vyrobené z materiálů, které se vyznačují vysokou pružností a roztažností. Většinou se jedná o různé kombinace bavlny, lycry/elastanu, elastické krajky, saténu a latexu.


LYCRA/ ELASTAN/SPANDEX
– bezvadný druh materiálu. Svůdně elastická, pružná a přiléhající. Existuje v mnoha barvách, variantách, odstínech a vzorech.

ELASTICKÁ KRAJKA – velice příjemný materiál s vysokou pružností. Provokativně obepíná tělo a svůdně odhaluje jeho malé části. Je dostupný v mnoha barvách a vzorech.

SATÉN – příjemně chladivý a smyslně splývavý lesklý materiál. Zahaluje nedokonalosti těla a dává vyniknout svůdným křivkám díky světelným odleskům.

BAVLNA – velice příjemná na těle a má dobrou pevnost i pružnost. Příjemná na omak a schopná sát značné množství vlhkosti.

LATEX – je buď přírodní nebo syntetický. Jedná se v podstatě o gumu v mnoha barvách, lesklou nebo matnou. V erotice je využíván hlavně pro S/M praktiky.

NYLON – obdoba silonu, velmi pružný a elastický materiál v různých barvách a stupních lesku.

Podprsenky jsou součástí dámského oděvu sloužící k zahalení, podpoře, zvýraznění nebo modelaci tvaru a velikosti prsů. Současné erotické prádlo zahrnuje pestrou škálu typů. Volné košilky s úzkými ramínky, nosí obvykle ženy.


Doporučujeme:


Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější žena. Sexshop online s širokou nabídkou erotického prádla. Neváhejte a nakupujte. Pro zvětšení penisu a podporu erekce je vakuová pumpa ideální erotickou pomůckou.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!