Nejoblíbenější kousky erotického prádla?

Mezi nejvyhledávanější erotické „hadříky“ patří korzety a různé variace na kalhotky/ podprsenky/ podvazky. Právě s klasickým spodním prádlem pracují návrháři erotického prádla nejčastěji.

Vždyť dámské erotické prádlo můžete nosit i pod klasickým oděvem a můžete tak překvapit vašeho přítele/přítelkyni, kdekoliv vás napadne.

Takže vaše přítelkyně vás může překvapit ve vaší práci, či na podobných místech. „Překvapivě“ zrovna tyto hrátky nemají v oblibách zaměstnavatelé, a když se na „to“ přijde, tak se to řeší vyhazovem. Je tedy nechat si sexuální hrátky/erotické prádlo jen do vaší ložnice, přestože sex na netradičních místech je velmi vzrušující a intenzivní.

Některé typy erotického prádla však svým vzhledem a střihy a jsou degradovány na jen „pouhou“ nevzrušující tretku. Jsou to ty malé kousky spodního prádla, které toho spíše více ukazují, než skrývají. Což se nemusí každému muži/ženě líbit, protože partner v spodním prádle je mnohem přitažlivější než bez něj. Žena v korzetu a podvazkách je velmi vzrušující, tajemná, protože partner netuší, co se skrývá pod tím prádlem. A to je právě to, co ničí „cáry látky“, které se často nabízejí v prodejnách erotického prádla, či sexshopech.

Materiály erotického prádla jsou také velmi odlišné a ne každému mohou líbit. Na trhu je nepřeberné množství erotického prádla z krajek, klasických látek, elastických materiálů, nebo latexu. Poslední zmiňovaný materiál je poměrně netradiční. Lidé si ho často spojují s prostitutkami, či pornofilmy s tématikou BDSM. Avšak právě nejspíše proto je často vyhledávaný lidmi, kteří přesto neholdují tvrdšímu sexu. Spíše si tím chtějí jen okořenit jejich stávající nudný sexuální život, trochou tou „divočinou“.

Na trhu s erotickým prádlem je tedy velké množství zboží, které si jistě najde své zákazníky. Budete jimi také? Nebo se budete radči ve stínu své ložnice stydět svěřit se svému partnerovi, že chcete zkusit něco nového?

Trička s potiskem a vtipná trička pro všechny geeky.


Doporučujeme:


Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější žena. Sexshop online s širokou nabídkou erotického prádla. Neváhejte a nakupujte. Pro zvětšení penisu a podporu erekce je vakuová pumpa ideální erotickou pomůckou.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!