Podvazkové pásy

Už v dávných dobách dámy nosily podvazkové pásy. Samodržící punčochy tenkrát ještě neexistovaly, takže si je bylo třeba vždy na něco připnout. Tenkrát se podvazky braly jako naprosto běžné dámské spodní prádlo, dnes se jedná již spíše o specializované erotické prádlo. Dnes každopádně podvazkové pásy zažívají stejně jako třeba korzety obrovský boom používají se jako doplňky také pro různé erotické noční košilky.

Ať už nahlédnete do nabídky kamenného nebo internetového obchodu, všude zjistíte, že podvazkové pásy jsou běžným prodejním artiklem a ženy se rozhodně s jejich nákupem a využíváním netají – spíš naopak. V dnešní době, kdy jsou v módě různé alternativní směry, a to zvlášť mezi „náctiletou“ mládeží, jsou podvazkové pásy vyloženou atrakcí. Například ti, kteří se hlásí ke směru „emo“ nebo „gothic“, berou podvazky jako něco naprosto běžného a velmi silně souvisejícího se stylem oblékání, který je jim blízký. Proto dnes není žádnou zvláštností potkat mladou dámu v krátké sukni, ze které provokativně vykukují podvazky. To, co dřív bývalo skryté, dnes naopak vládne světu a má za úkol šokovat a možná i eroticky zapůsobit na své okolí. Však nejen podvazky vykukují nenápadně zpod ostatního prádla – totéž platí dnes i pro kalhotky nebo podprsenky. Poté samozřejmě mají chudáci muži obrovské problémy, neboť nejsou schopni vstřebat tolik ženské krásy.

Jak se tedy zdá, podvazkové pásy si našly velmi snadno cestu do dámských prádelníků a nehodlají z nich asi jen tak zmizet, protože opačnému pohlaví se tento styl oblékání velmi zalíbil a připadá mu velmi erotický. Ženy vůbec dělají vše pro to, aby jejich spodní prádlo přilákalo mužské zraky a to za každou cenu. Tato tendence se projevila i u plavek, které jak se zdá z čím méně látky jsou vyrobené, tím jsou dražší. To však nositelkám ženského pohlaví nevadí a mini plavky (i třeba tangového typu) si kupují velice rády i za vysoké ceny. Dnes je totiž v módě neodhalovat vše, ale hodně naznačit a umožnit tak mužům, aby si mnohé domysleli a domalovali sami. Představivost a fantazie je přeci jen tím největším lákadlem, které mohou ženy mužům dopřát. Kdykoliv si totiž musí protějšek něco domýšlet, je vzrušen ještě o to víc. Podvazek nebo podvazkový pás?

Spodní prádlo pro každou moderní ženu a dívku. Máme erotické prádlo vhodné jako dárek pro ženy i pro muže. Army shop pro všechny fanoušky military a outdoor stylu.


Doporučujeme:


Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější žena. Sexshop online s širokou nabídkou erotického prádla. Neváhejte a nakupujte. Pro zvětšení penisu a podporu erekce je vakuová pumpa ideální erotickou pomůckou.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!